Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w handlu naprawach i usługach związanych wyłącznie z marką Liebherr ,dozbrajamy oferowane maszyny do indywidualnych potrzeb naszych klientów w Szybko złącza, Wagi, Łyżki wysokiego załadunku, Krokodyle, Układy centralnych smarowań, Itp.
Oferujemy , Państwu wszelkiego typu maszyny użytkowe Liebherr, jak również Wynajem naszego sprzętu, fachowe doradztwo oraz transport na terenie całej Europy.
Dzięki umowom z dystrybutorami nowych i używanych maszyn Liebherr z całej europy zachodniej firma oferuje ciągłą sprzedaż wszelkiego rodzaju sprzętu LIEBHERR.

Przez cały okres gwarancji na sprzęt zapewniamy przeglądy okresowe, diagnostykę, remonty a także fachowe doradztwo techniczne , jak i maszynę zastępczą na czas dłuższej naprawy. Najwyższe standardy obsługi klienta gwarantuje zespół wyspecjalizowanych pracowników i flota samochodów serwisowych wyposażonych we wszystkie niezbędne specjalistyczne narzędzia co zagwarantuje, że przeglądy i naprawy mogą być wykonywane w dogodnym dla Państwa terminie, miejscu i w sposób zgodny z Państwa życzeniem. Korzystając z naszej praktyki i usług pogwarancyjnych możecie Państwo być pewni, że maszyna będzie zawsze sprawna obniżając dodatkowe koszty eksploatacji.

OFERTA


WARIANTY

1. Standard podstawowy – Maszyna jest dokładnie myta, przechodzi inspekcję i jest oferowana w stanie „tak jak jest” bez żadnych dodatkowych napraw.

2.Maszyna z certyfikatem sprawności – Sprawdzone są wszystkie podzespoły i usunięte wykryte usterki techniczne, wykonana jest bieżąca obsługa techniczna, oraz uzupełniona powłoka lakiernicza. Maszyna jest oferowana z gwarancją na 3 miesiące lub 1000mtg.
Gwarancja na podzespoły napędowe przy normalnym użytkowaniu, Warunkiem utrzymania gwarancji są nasze przeglądy-serwisy na czas JEJ TRWANIA. Oferujemy możliwość Maszyny zastępczej na czas naprawy.

 3.Maszyna z gwarancją – NIM-LIEBHERR Used Approved Maszyny nie starsze, niż 3 lata z pełną fabryczną gwarancją na 12 miesięcy lub 2000 mth